مشاوره مالیاتی

10 / 10
از 1 کاربر

طبق قانون تمام شرکت ها موظف هستند تا بصورت سالیانه مالیات خود را بر حسب در آمدشان پرداخت کنند. اما بسیاری از صاحبان کسب و کار اطلاعی از میزان مالیاتی که باید به سازمان امور مالیاتی پرداخت کنند و مشکلات دیگر مرتبط با مالیات ندارند. مشاوره مالیاتی بهترین راهکار برای این دسته از افراد بوده و کارفرما میتواند با دریافت مشاوره نسبت به رفع مشکلات مالیالتی خود اقدامات لازم را با آگاهی بسیار بیشتر به انجام برساند. مشاوره مالیاتی توسط افرادی ارائه میشود که در این زمینه از تحصیلات مرتبط برخوردار هستند و همچنین تجربه طولانی در زمینه انجام امور مالیاتی دارند.

مشاوره مالیاتی

مشاوره تخصصی در امور مالی و مالیاتی

مشاوره تخصصی در امور مالی و مالیاتی یکی از تخصص های کارشناسان شرکت شایسه محاسب میباشد. اما ارائه مشاوره تخصصی در امور مالی و مالیاتی چه ویژگی هایی را برای متقاضی بوجود خواهد آورد؟ مشاوره تخصصی در امور مالی و مالیاتی میتواند آگاهی صاحبان مشاغل که میتوانند اشخاص حقوقی و یا حقیقی باشند را از آخرین قوانین وضع شده مالیاتی تا حد بسیار زیادی بالا ببرد. از جمله خدماتی که با ارائه مشاوره تخصصی در امور مالی و مالیاتی شامل حال متقاضی خواهد شد میتوان به ارائه اطلاعات لازم در خصوص معافیت های مالی، ارائه گزارش های مالی و مالیاتی، ارائه گزارش های مالیات شعبات شرکت های خارجی که در ایران واقع شده اند و بسیاری موارد دیگر اشاره نمود.

مشاوره مالیاتی در گروه مالی و آموزشی شایسته محاسب

ارائه مشاوره مالیاتی باید توسط افرادی انجام شود که از میزان تجربه و تحصص بالایی در این زمینه برخوردار باشند. متاسفانه بیشتر موسسات و شرکت هایی که در زمینه ارائه مشاوره مالیاتی فعالیت میکنند افرادی را به استخدام مجموعه خود در آورده اند که چندان نسبت به این مسائل اطلاعات کافی و لازم را ندارند و از افراد مبتدی و تازه کار محسوب میشوند. صاحبان مشاغل باید نسبت به این موضوع آگاهی داشته باشند که دریافت مشاوره مالیاتی از افراد کم تجربه چندان کمکی به حل مشکلات مالی آنها نخواهد کرد. ارائه مشاوره مالیاتی در گروه مالی و آموزشی شایسته محاسب در حالی صورت میگیرد که این مجموعه تمام مشاوران و کارشناسان خود را از میان بهترین و با تجربه ترین افراد انتخاب کرده است و همین موضوع باعث شده تا کارفرما نتیجه بسیار بهتری از مشاوره را نسبت به سایر شرکت ها دریافت نماید.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :