شرکت در هیات حل اختلاف مالیاتی

10 / 10
از 1 کاربر

تمام شرکت هایی  که در شهرهای مختلف کشور تاسیس شده اند مکلف به پرداخت مالیات هستند و باید مالیات خود را نسبت به درآمدی که در طی یک سال به دست آورده اند پرداخت کنند. مالیات شرکت ها توسط کارشناسان مالیاتی و پس از طی مراحلی تعیین میشود که همین موضوع منجر به بروز اختلافاتی میان صاحبان مشاغل و همچنین سازمان مالیاتی میشود. برخی از مودیان بنا به تشخیص خود مالیتی که کارشناس و کارشناس سازمان امور مالیاتی وضع کرده اند را قبول ندارند و به همین دلیل اعتراض خود را به در قالب ساز و کار خاصی به هیات حل اختلاف مالیاتی وارد میکنند. هیات حل اختلاف مالیاتی در واقع یک بخش وابسته به سازمان امور مالیاتی میباشد که وظیفه آن رسیدگی به اعتراض وارد شده از سوی مودیان میباشد. هیات حل اختلاف مالیاتی زمانی را برای رسیدگی به اعتراض وارد شده در نظر گرفته و موعدی با حضور در این هیات در موعد مقرر میتوانند نسبت به اعتراض خود دفاع نماید. اما مودی برای شرکت در هیات حل اختلاف مالیاتی باید از اطلاعات کافی و لازم را برای دفاع از اعتراض خود برخوردار باشد. برای شرکت در هیات حل اختلاف مالیاتی میتوانید از کارشناسان گروه مالی و آموزشی شایسته محاسب که سابقه چندین ساله رسیدگی به پرونده های مالیاتی و همچنین حضور در هیات های حل اختلاف مالیاتی برخوردار هستند کمک بگیرید.

شرکت در هیات حل اختلاف مالیاتی

تهیه لوایح اعتراضی و دفاعیه های مالیاتی و حضور در هیات های حل اختلاف مالیاتی

تهیه لوایح اعتراضی و دفاعیه های مالیاتی و حضور در هیات های حل اختلاف مالیاتی به افراد متخصص و با تجربه نیاز دارد. کارشناسی که تهیه لوایح اعتراضی و دفاعیه های مالیاتی و حضور در هیات های حل اختلاف مالیاتی را بر عهده میگیرد باید به نحوی عمل نماید که نتیجه مورد نظر مودی حاصل شود.

شرکت در هیات حل اختلاف مالیاتی توسط کارشناسان گروه مالی و آموزشی شایسته محاسب

گروه مالی و آموزشی شایسته محاسب از جمله مجموعه های بزرگ رسیدگی به امور مالی و حسابداری شرکت ها و سازمان ها بوده که یکی از بزرگترین خدمات این مجموعه شرکت در هیات حل اختلاف مالیاتی میباشد. شرکت در هیات حل اختلاف مالیانی توسط کارشناسان گروه مالی و آموزشی شایسته محاسب که از تخصص و تجربه بالایی در این زمینه برخوردار هستند انجام میشود و به جرات میتوان گفت در تمامی موارد موفق به دریافت بهترین رای و نتیجه به نفع مودی شده اند. اگر شما هم از جمله افرادی هستید که قصد شرکت در هیات حل اختلاف مالیاتی را دارید اما آگاهی چندانی به تنظیم دفاعیه و همچنین سیستم های مالیاتی ندارید تنها کافی است تا با کارشناسان گروه مالی و آموزشی شایسته محاسب تماس بگیرید.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :